SPÔSOB PLATBY A DORUČENIE

 

Doprava zdarma pre objednávky nad 80,00 EUR.

Pri vypĺňaní objednávky kupujúci volí spôsob dopravy a spôsob platby. Potvrdením a odoslaním objednávky kupujúci vyjadruje záväzný súhlas so všetkými údajmi, ktoré v objednávkovom formulári uviedol.

Tovar, ktorý je skladom (uvedené v detaile produktu) je spravidla pripravený na expedíciu do  4-5 pracovných dní od prijatia platby, resp. potvrdenia objednávky na dobierku. Tovar, ktorý nie je na sklade, je najčastejšie dodávaný do 2 - 3 týždňov od prijatia platby, resp. potvrdenia objednávky na dobierku, ale môže to byť aj skôr. Kupujúci je vždy informovaný e-mailom, prípadne telefonicky o termíne a spôsobe expedície. Ak objedná kupujúci v jednej objednávke viac výrobkov s rôznymi termínmi dodania, bude celá zákazka expedovaná naraz, t. j. podľa najdlhšieho termínu dodania, resp. bude zákazník kontaktovaný prostredníctvom kontaktného centra a dohodne sa so zákazníkom o možnosti rozdeliť objednávku na viacero častí.

Tovar bude doručený na adresu, ktorú kupujúci uviedol v objednávkovom formulári využitím služieb Kuriérskej služby Slovenská pošta. S konečnou cenou objednávky vrátane všetkých poplatkov za dopravu tovaru je kupujúci oboznámený pri vyplňovaní objednávky ešte pred jej záväzným potvrdením a odoslaním.

Cena doručenia pri platbe vopred je 5,60 EUR. Ak ste si ako spôsob platby vybrali platbu na dobierku, cena za doručenie je 6,20 EUR. Ak nakúpite za viac ako 80,00 EUR, náklady na dopravu hradíme my.

V deň doručenia balíka Vám bude zaslaná SMS upresňujúca čas doručenia. Keď nebudete doma, môžete si zmeniť adresu alebo čas doručenia. Kuriérska služba Slovenská pošta doručuje zásielky na druhý deň po ich prijatí, zvyčajne v čase od 8:00 do 17:00 hod.

Kupujúci má možnosť zaplatiť za tovar dvoma spôsobmi:

  • platba bankovým prevodom vopred - platba bankovým prevodom vopred je možná u všetkých typov objednávok bez obmedzenia. Po prijatí platby na účet predávajúceho dostane kupujúci e-mailom potvrdenie o prijatí platby,
  • na dobierku - tovar bude uhradený po obdržaní zásielky.