FIRMA/ŠPECIÁLNA PONUKA

 

Ukážte svojim zákazníkom, príp. zamestnancom, že Vám na nich záleží. Ponúkame Vám síce rozmerovo malé, ale z pohľadu pridanej hodnoty oveľa väčšie „niečo malé navyše“.

Ponúkame čokoládky vyrobené z kvalitnej belgickej čokolády. K dispozícii máme mliečnu aj horkú čokoládu. Každá čokoládka je zabalená v zlatej alebo striebornej fólii a preobalom s grafikou podľa Vašich požiadaviek. Je len na Vás, čo bude preobal obsahovať. Na prezentáciu môžete použiť logo Vašej spoločnosti, kontakt, obrázky, citáty príp. originálne správy pre zákazníkov alebo zamestnancov. Sami sa rozhodnete ako bude Vaša čokoládka vyzerať.

Čokoládky sú ideálne ako prejavenie vďaky, milej pozornosti zákazníkovi alebo zamestnancovi. Zároveň môžu slúžiť ako malé občerstvenie ku káve napr. pri školeniach alebo obchodných rokovaniach. Do pozornosti dávame aj možnosť použiť čokoládky pri rôznych firemných akciách, ako napr. športové hry, výročie spoločnosti...

Jednoducho nás kontaktujte so základnou požiadavkou, pošleme Vám návrhy s cenovou ponukou a urobíme maximum, aby sme aj ostatné detaily doladili k Vašej spokojnosti.